Zubizu Kampanya Katılım Koşulları

ZUBİZU Üyesi Volkswagenseverlere Özel Fırsatlar Kampanyası Katılım Koşulları

- ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel fırsatlar kampanyası, Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından ZUBİZU mobil uygulaması üzerinden düzenlenmektedir.

- Bu kampanya, 20 Ekim 2017 – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

- Kampanya süresince geçerli olan tavsiye edilen indirimlerden faydalanmak isteyen kullanıcıların, ZUBİZU mobil uygulaması veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU'ya üye olması gerekmektedir.

- Kullanıcıların, Volkswagen Yetkili Satıcılarına başvurarak ZUBİZU'ya üye olurken kullandıkları e-posta adresi ve cep telefonu numarasını doğru bir şekilde bildirmeleri yeterlidir. Satış Danışmanı arkadaşlarımız, kullanıcının ilettiği bu bilgilerle oluşturdukları müşteri kaydında kendi sistemleri üzerinde ZUBİZU üyeliğini aktif olarak görecekler ve tavsiye edilen indirim oranlarını onaylayacaklardır.

- Kampanya süresince geçerli olan indirim oranları, 2017 model Jetta ve Yeni Golf için 1.0 TSI motora sahip modellerimizde %5, 2017 model 1.2 TSI Manuel Jetta ve 1.0 TSI Manuel Yeni Golf modellerimizde %5 indirime ek %2, Yeni Golf’ün diğer modellerinde %3, 2017 model Passat ve Passat Variant modellerimizde %3, 2017 model Polo modellerimizde %3, 2017 Tiguan modellerimizde %3, 2017 model Beetle modellerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. İndirim oranları ve sabit kur değerleri tavsiye edilen tutarlardır ve Yetkili Satıcıların indirim hakkı saklıdır.

- ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel fırsatlar kampanyası, 2017 model Yeni Polo, Yeni Tiguan Allspace, Golf R ve Touareg modellerinde geçerli değildir.

- Kampanya indirimi, kampanyaya katılan kullanıcı ve birinci derece yakınları tarafından kullanılabilir.

- Volkswagen Binek Araç, bu kampanyayı istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma dâhil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. Volkswagen Binek Araç, kampanyayla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Teşekkürler